c7a5a8_b97cd6d173054b7e9569b06ff0df17dcmv2.jpg

Likwidacja :
WYPOSAŻENIA FIRM / NADWYŻEK MAGAZYNOWYCH / SKLEPÓW IT RTV AGD

Likwidowany sprzęt dzielimy na dwie grupy: 

  • nadający się do użytku sprzęt działający 
  • niesprawny nadający się do naprawy bądź regeneracji.

Wykup sprzętu poleasingowego

 

Oferujemy usługę wykupu zamortyzowanego sprzętu (laptopów, komputerów), co pozwoli nie tylko uniknąć kosztów związanych z jego utylizacją, ale również uzyskać zwrot finansowy z odsprzedaży wycofywanych akcesoriów biurowych.

 

Odkupimy sprzęt biurowy, który nie spełnia już Państwa oczekiwań lub nie zaspokaja potrzeb rozwijającej się firmy. Coraz szybszy postęp technologiczny w dziedzinie IT, narzuca coraz częstszą wymianę zasobów komputerowych i bazy sprzętowej firm.Jednak takie działania generują koszty i pozostawiają problem przestarzałego sprzętu pozostawionego do utylizacji. Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw likwidujących swoją bazę IT, przeprowadzających wymianę zasobów lub posiadających nadwyżki sprzętowe.

Nawiązanie z Nami współpracy pozwoli Państwu szybko pozbyć się przestarzałych i niepotrzebnych akcesoriów biurowych: komputerów stacjonarnych i przenośnych, notebook’ów, monitorów, kserokopiarek, drukarek, serwerów wraz z osprzętem, a także wszystkich akcesoriów komputerowych.

W firmie wdrażane są nowe rozwiązania IT? Nadwyżki sprzętowe zalegają na magazynach? Planują Państwo zutylizować zamortyzowany sprzęt IT? Chcą się Państwo dowiedzieć więcej? Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza. Dzięki niemu mogą Państwo zamówić bezpłatną konsultację i wycenę posiadanego sprzętu. Wystarczy wysłać listę produktów a w najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem nasz doradca i przekaże szczegółowe informacje o cenie i możliwości wykupu.

Zapytanie ofertowe